Kennismaken

KENNISMAKINGSCURSUS

Wil je meer weten over onze gemeente? Over het ontstaan van Rafaël Amersfoort, wat we geloven, onze visie, het leiderschap en de dromen die we hebben? Dan is de Kennismakingscursus iets voor jou. Tijdens drie opeenvolgende dinsdagavonden nemen we je mee langs deze onderwerpen. Zo krijg je een goed beeld van wie we zijn en wat ons beweegt, en neem je als het ware een kijkje in het hart van onze gemeente.

 

Na het volgen van de kennismakingscursus kun je een bewuste keuze maken om wel of geen lid te worden van Rafaël Amersfoort. Wie zich invoegt, wordt tijdens een speciale invoegdienst op zondag voorgesteld aan de gemeente.

Ongeveer een maand na het invoegen is er een follow‑up bijeenkomst. Tijdens deze ontmoeting zijn ook de echtparen aanwezig die de kennismakingscursus hebben gegeven. Er is ruimte om elkaar opnieuw te ontmoeten, te delen hoe het met je gaat binnen de gemeente en om vragen te stellen over onderwerpen of het gemeenteleven.


De kennismakingscursus wordt gegeven door o.a. Wybren en Marja van Keulen, voorgangers van onze gemeente. Op een inspirerende en enthousiaste manier vertellen zij over alles wat met onze gemeente te maken heeft en over onze visie. Na afloop van deze cursus heb je ontdekt wie wij zijn als gemeente. Je kunt nu zelf een gedegen afweging maken of je je wilt aansluiten bij onze gemeente. 

 

De Kennismakingscursus wordt twee keer per jaar gegeven, in maart en oktober. De drie bijeenkomsten beginnen om 20.00 uur en duren tot 22.00 uur.

 

Wil je graag deelnemen aan de Kennismakingscursus? Meld je dan aan via het contactformulier op deze pagina. We houden je vervolgens op de hoogte en informeren je over de eerstvolgende data.

 

Alle data op een rijtje: 


 

AANMELDEN EN VRAGEN



​​​
​​

​​